Tv-meubel Hud
Dit mooie tv-meubel van hout komt in een bijzonder patroon. Daarmee wordt het meteen een heel uniek item. Door de metalen ombouw is dit naast een heel natuurlijk tv-meubel, ook een heel industrieel item. Een mooi design gecombineerd met een stoer tintje. Door de twee lades, één groot afgesloten vak en twee open opbergvakken heb je meer dan genoeg plek voor al je apparatuur, maar ook om rommeltjes op te bergen. Eikenlook met betonlook geeft een stijlvol, chic, maar dus ook een robuust uiterlijk.
Omdat dit tv-meubel hout hoog op de poten staat, is het makkelijk om te poetsen onder dit meubel. Bekijk ook eens de complete woonkamer Hud, waar dit tv-meubel hout onderdeel van is.
Je kunt jouw meubels gratis thuis laten bezorgen door onze bezorgservice. Wij doen standaard aan stoeplevering. Dat betekent dat wij op de stoep van een (portiek)woning of appartementencomplex leveren. Voor een meerprijs van 60 euro kun je jouw meubels over de drempel van jouw voordeur laten plaatsen. Er wordt van tevoren een telefonische afspraak gemaakt voor een bezorgdatum. We bezorgen van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 18.00 uur. Je wordt een kwartier tot een halfuur van tevoren gebeld.